Přemyslova 498/14, Ivanovice na Hané, 683 23
provozní doba po-ne 7:30 - 16:30
omitky@podlahyspisar.cz
+420 608 858 672

Anhydrit podlahy skvěle rovné a vhodné pro podlahové vytápění 

Z

Skvělé rovné

Rychlá aplikace

Vysoká pevnost v tahu

Dobrá vodivost tepla

Nabízíme Vám dlouholetou praxi a precizně odvedenou práci. Máme řadu zkušeností a rádi Vám dobře poradíme jakýmkoli problémem, který se týká anhydritových podlah, ale i dalších otázek ze stavebnictví. Ve stavebním oboru pracujeme od roku 1999.

Vystihují nás moderní metody, svižnost a kvalitní práce. 

Nejen, že lijeme anhydritové podlahy, ale také realizujeme strojní omítání a to jak vnitřní omítky, tak vnější strojní fasády. A pokud třeba hodláte kompletně rekonstruovat celý byt či dům, postaráme se o veškeré zednické práce a navíc spolupracujeme s řadou dalších odborníků, takže jsme schopni zařídit kompletní realizaci.

Anhydritové podlahy jsou vysoce pevné a díky samonivelačnímu potěru získáte krásně hladký a rovný povrch. Anhydrit podlahy jsou perfektní volbou, když přemýšlíte o podlahovém vytápění, protože se dokáží za velice krátkou dobu prohřát, navíc na tuto skvěle rovnou podlahu můžete pokládat jakoukoli podlahovou krytinu.

Nejčastější dotazy

Co je anhydritová podlaha?

Jde o litou podlahu, která je rovná a hladká. Hodí se právě pro podlahové vytápění, které jednoduše zalijeme anhydritem a po vytvrdnutí na něj pokládáme finální nášlapnou vrstvu. Tedy například dlažbu, plovoucí podlahu, koberec, parkety nebo vinyl a další. Vždy musí být dodržena technologie pro daný materiál, anhydritová podlaha musí opravdu dobře vyschnout.

Co je to anhydrit?

Anhydrit je směs hydrát síranu vápenatého, síranu sodného a dalšími složkami. Anhydrit má samonivelační charakter, specifickou rychlost tuhnutí a velice dobrou tepelnou propustnost.

Umíme nejen anhydritové podlahy, ale také omítky a rekonstrukce

Štukové omítky

Moderní postup postřiku snižuje cenu a urychluje dobu zhotovení.

Zednické práce

Nabízíme rekonstrukce budov, podlah, omítek, jakékoli zednické práce pro Váš domov/firmu.

Sanační omítky

Zajímavé řešení i pro vlhké zdi. Sanační omítky pomáhají odpařovat vlhkost z Vašeho domova.