Přemyslova 498/14, Ivanovice na Hané, 683 23
provozní doba po-ne 7:30 - 16:30
omitky@podlahyspisar.cz
+420 608 858 672

Strojní sádrové omítky pro precizní stěny cena za m² od 175 Kč

Z

Lze použít téměř všude, včetně sklepů, kuchyní nebo koupelen

Rychlá realizace

Udržuje dobré klima v místnosti

Dostupná cena

Strojní sádrové omítky realizujeme nejčastěji ve městech: Vyškov, Brno, Modřice, Blansko, Prostějov, Olomouc, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště a Zlín

Přejete si mít doma dokonale hladké a rovné zdi či strop? Pak zvolte strojní sádrové omítky, které jsou vhodné téměř do každé místnosti a na jakýkoliv povrch. Na strojní omítání jsme specialisté, máme bohaté zkušenosti a dokážeme Vám vnitřní sádrové omítky opravdu špičkově zpracovat.

Jsme profesionálové v oboru, na trhu jsme více než 20 let, jsme spolehliví, pracujeme efektivně a kvalitně. Nabídneme Vám férovou cenu a při realizaci sádrových omítek Vám dokážeme ušetřit nejen finance, ale také nervy.

Vnitřní sádrové omítky Vám nabídneme v mnoha variantách od hladkých až po hrubé. Používáme jen ty nejlepší materiály, které jsou zdravotně nezávadné. Navíc sádrová omítka dokáže zabezpečit v pokoji ideální vzdušnou vlhkost, na hladké omítce se nedrží prach a přispěje k dosažení očekávaných tepelněizolačních vlastností zdiva, proto ji ocení alergici a lidé s dýchacími obtížemi.

Strojní sádrová omítka – ceník

Strojní omítka jednovrstvá sádrová s filcovaným povrchem bez materiálu

cena od 175 Kč/m² (bez DPH)

Omítka včetně materiálu

285 Kč/m² (bez DPH)

Uvedené ceny berte jako orientační, pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte.

Nejčastější dotazy

Kdy mohu aplikovat sádrovou omítku na betonový podklad?

Aplikaci omítky na beton je možné realizovat nejdříve 8 týdnů po betonáži a při teplotě nad +5 °C (minimálně stejnou teplotu by měl mít i podklad). Kovové části nesmí zasahovat do omítkové vrstvy a před začátkem omítání je nutné ošetřit všechny kovové části, např. překlady nebo upevňovací dráty, hřebíky atd., antikorozním nátěrem.

Mohu použít sádrovou omítku na zeď, ve které jsou umístěny topné kabely?

Ano, avšak je třeba dodržet následující parametry teploty topných kabelů: teplota nesmí přesáhnout trvale 45 °C a po dobu 1 hodiny 60 °C. Pokud by teplota dané parametry přesáhla, ze sádrových omítek se odbourá krystalická voda a může dojít k vypraskání. Doporučujeme u výrobce topných kabelů zjistit, jaké hodnoty teplot uvádějí a jaké mají testy na sádrové omítky.

Je sádrová omítka drahá?

Určitě není. S rozšířením poptávky a s počtem realizací cena sádrových omítek klesla na stejnou úroveň jako v případě vápenocementových materiálů. Naopak díky snadné aplikaci a nanášení v jednom sledu klesají náklady na zpracování.

Hodí se sádrová omítka do koupelny?

Ano, proč ne. Je pravda, že sádrová omítka nepatří do prostor s trvale vysokou vlhkostí. Tím ale máme na mysli například sauny nebo wellness, a není možné ji používat v exteriéru. Z toho vyplývá, že takové omezení neplatí pro kuchyně a koupelny, protože zde relativní vzdušná vlhkost nikdy nepřesahuje dlouhodobě 70 %.

Je na místě říci, že sádrová omítka je pro každý interiér velkým přínosem. Proč? Protože její sametově hladký povrch velmi dobře vypadá a její vlastnosti pomáhají vytvářet příjemnější a zdravější klima v místnosti.

Nabízíme i jiné druhy omítek

Štukové omítky

Cenově dostupná omítka, která dodá tradiční vzhled interiéru.

Stěrkové omítky

Vyniká hladkostí a dokonale čistými liniemi. Vhodná také ke spárování, je brousitelná.

Sanační omítky

Nejlepší řešení pro vlhké zdi. Má nízkou nasákavost, dům dýchá a vlhkost se odpařuje.